Kopia zapasowa plików Twojego komputera

Microsoft Azure z Senetic > Kopia zapasowa plików Twojego komputera

Czy Twoja firma jest chroniona przed utratą danych?

Wykonaj kopię zapasową w bezpiecznej chmurze Azure. Teraz przez 2 miesiące za darmo!

Dowiedz się więcej!
Zagrożenie

Komputery pracowników i serwery zazwyczaj zawierają kluczowe dla firmy dane. Niezależnie od powodu – kradzieży, uszkodzenia sprzętu, ataku hakerskiego czy kryptolokera – nie można pozwolić sobie na ich utratę. Co zrobić, żeby zapewnić sobie niezawodną i konkurencyjną cenowo ochronę?

 

Wszystkie firmy – niezależnie od profilu działalności – powinny chronić swoje zasoby. Te, w których informacje i dane klientów są kluczowym aspektem, powinny przywiązywać do tego szczególną wagę. Wyobrażasz sobie, że kancelaria księgowa czy prawna lub firma handlowa z dnia na dzień traci informacje będące podstawą działalności? Dlatego to właśnie one najczęściej korzystają z kopii zapasowej w Azure. 

Rozwiązanie

W ramach rozwiązania Azure Backup firmy zyskują trzykrotnie! 

 

  • rozsądna alternatywa dla oprogramowania do backupu 
  • odmiejscowienie kopii wykonywanych lokalnie 
  • możliwość backupowania stacji końcowych 

 

Azure Backup z powodzeniem zastępuje lokalne lub znajdujące się poza siedzibą firmy rozwiązania do tworzenia kopii zapasowych. Działa w oparciu o chmurę, wyróżniając się niezawodnością, bezpieczeństwem i konkurencyjną ceną. Okres przechowywania kopii zależy od preferencji użytkownika. 

 

Z kopią zapasową Azure firmy płacą wyłącznie za to, z czego skorzystają, rozliczając się za każdy GB przechowywanych w chmurze danych. Co ważne, informacje są kompresowane więc realnie kwoty są niższe o nawet 70%! 

 

W dowolnej chwili administrator może wybrać moment, kiedy wykonano kopię i jednym kliknięciem myszy przywrócić dane. Co ważne, może zdecydować które pliki mają być przywrócone. Wygodne, prawda?

 

Instrukcja wdrożenia w kilku krokach znajduje się na stronach Microsoft. Znajdziesz tam też wiele innych scenariuszy i gotowych rozwiązań: https://docs.microsoft.com/pl-pl/azure/backup/backup-configure-vault

 

Azure Backup Retention
Liczne możliwości konfiguracji częstotliwości realizowania kopii zapasowej
Azure Backup Agent
Prosty ekran zarządzania usługą pokazuje stan naszych kopii zapasowych
Przykładowa wycena

Załóżmy, że chcemy objąć kopią zapasową pliki na komputerze, które łącznie zajmują 500 GB. Koszt takiej kopii wyniesie 18,55€. Opłata za obsługę będzie na poziomie 8,43€, natomiast same przechowywanie – 10,12€. Po skompresowaniu danych o ok. 70% koszt przechowywania spadnie do 3,04€.  

 

Co to oznacza? Po pierwsze – całkowity koszt wyniesie 11,47€, a po drugie – to bardzo rozsądna oferta, której warto przyjrzeć się bliżej!

 

Teraz, wykorzystując do 300 zł miesięcznie, możesz skorzystać z backupu w Azure za darmo przez 2 miesiące!

Odbierz 2 miesiące za darmo!
    [honeypot killallthebots]

    Zapisując się do newslettera, wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres email. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.