O Microsoft Azure

Microsoft Azure z Senetic > O Microsoft Azure

Microsoft Azure jest profesjonalną platformą usług w chmurze oferowaną przez firmę Microsoft.

Microsoft Azure to kompleks rozwiązań, które umożliwiają uruchamianie maszyn wirtualnych, baz danych SQL czy tworzenie kopii zapasowych zasobów, podczas gdy Ty i Twoja firma skupiacie się na rozwoju, nie martwiąc się o awarię czy starzejący się sprzęt i oprogramowanie. Z Azure oraz naszą wiedzą i doświadczeniem zapomnisz o problemach z infrastrukturą i przekonasz się, co znaczy nowoczesne środowisko pracy, działając tak, jak 90% firm z listy Fortune 500.

Microsoft Azure jest dostępny w formie subskrypcji,

dzięki czemu małe i średnie firmy mogą sobie pozwolić na pracę na

poziomie zarezerwowanym wcześniej tylko dla większych organizacji

Azure to infrastruktura dostosowana do Twoich potrzeb

INFRASTRUKTURA I PLATFORMA

Microsoft Azure jest liderem wydajności. Pozwala na umieszczenie w jednej platformie usług zarządzanych i niezarządzanych, co daje ogromne możliwości w tworzeniu i wdrażaniu przeróżnych aplikacji. Azure łączy usługę IaaS (infrastruktury jako usługi) i PaaS (platformy jako usługi).

WSZYSTKO W TWOJEJ CHMURZE

Elastyczność Azure sprawdza się na wielu polach IT, dzięki czemu cieszy się popularnością w zróżnicowanych organizacjach. Platforma obsługuje każdy system operacyjny, od Windowsa do Linuxa, szeroką gamę języków programistycznych, od C# do Java oraz wiele narzędzi – od oprogramowania SQL Server do Oracle.

Aplikacje i całe środowisko w Azure
Sla na poziomie 99.99%

NIEPRZERWANE DZIAŁANIE

Azure został stworzony po to, aby zapewnić Ci dostęp do wszystkich usług, maszyn i aplikacji bez przerw w dostępności. Platforma oferuje umowę SLA obejmującą działanie na poziomie 99,99%, ciągłe monitorowanie kondycji usługi i stałą pomoc techniczną. To nie wszystko! Decydując się na Azure w Senetic, zyskujesz pomoc posprzedażową naszych specjalistów – zawsze możesz się do nas zwrócić!

ZAWSZE ZGODNIE Z TWOIMI POTRZEBAMI

Trudno przewidzieć, jak zaawansowaną infrastrukturą będziesz zarządzać w przyszłości, dlatego zapłacisz tylko za rzeczywiste użycie Azure, którego wykorzystanie nalicza się minutowo. Proponowane ceny są bardzo konkurencyjne, dzięki czemu popularne usługi, jak moc obliczeniowa czy przepustowość nie obciążą nadmiernie Twojego budżetu.

Microsoft Azure to platforma którą można dostosować do swoich potrzeb
Usługi w Azure są dostepne z każdego miejsca na ziemi.

DOSTĘP GDZIEKOLWIEK JESTEŚ

Z Azure działasz bez ograniczeń, posiadając dostęp do usług z każdego miejsca na świecie. System opiera się na globalnej sieci centrów danych, która stale się rozszerza. Tak skonstruowana platforma pozwala na uruchamianie aplikacji dla klientów z całego świata.

KOPIA ZAPASOWA W CHMURZE

Nie chcesz pozbywać się swojej infrastruktury, ale potrzebujesz kopii zapasowych? Microsoft Azure doskonale się do tego nadaje, tworząc środowisko hybrydowe w oparciu o lokalny system IT z nowatorskimi rozwiązaniami chmurowymi. Zobacz nasze gotowe rozwiązania!

We provide backup of your data in secure cloud