Zapasowy kontroler domeny w chmurze

Microsoft Azure z Senetic > Zapasowy kontroler domeny w chmurze

Czy jesteś zabezpieczony przed awarią?

Uruchom zapasowy kontroler domeny w chmurze i śpij spokojnie

Sprawdź!
Przykład z życia

Wyobraź sobie, że podczas awarii serwera, który jest lokalnym kontrolerem domeny pracownicy nie mogą zalogować się do swoich komputerów. Pojawiają się nerwy i walka z czasem. To nie czarny scenariusz, ale realne zagrożenie, które może spowodować zatrzymanie pracy całej firmy.  

 

Rozwiązaniem takiej sytuacji może być zapasowy kontroler domeny. Można go zbudować, ale to nadal nie ominie zagrożeń lokalnych, które unieruchomiły podstawowy kontroler. Co zatem zrobić w takiej sytuacji?  

Rozwiązanie

Najrozsądniejszą ochroną przed awariami jest posiadanie zapasowego kontrolera domeny w chmurze, który skutecznie zabezpieczy firmę przed niespodziewanymi sytuacjami, mogącymi zakłócić jest sprawne działanie. Rozwiązanie dba o utrzymanie ciągłości działania firmy, zapewniając czas na naprawienie lokalnej awarii. Z profesjonalnym wsparciem wdrożenie przebiega szybko, bez zakłócania codziennej pracy. 

Rozwiązanie

Aby zadbać o firmowy budżet, warto przemyśleć rezerwację maszyny wirtualnej na rok. Opłacając ją z góry, można zaoszczędzić średnio 36%. Im dłużej, tym taniej – rezerwując ją na 3 lata, zyskuje się nawet 53% niższe koszty! Bez obaw – z rezerwacji można zrezygnować ponosząc jedynie koszty likwidacji w wysokości 15% kwoty zwrotu.

Porozmawiaj ze specjalistą!
    [honeypot backoffyouuglybots]

    Zapisując się do newslettera, wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres email. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.